Dovilė (31 m. Kaunas)
:::n01Kai man į akis išrėžė, jog gyvenu fantazijų pasaulyje, aš vos nenudribau nuo savo vienaragio :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (51 photo)

Profile statistics
Received points:7013
Responsiveness:61%
Times visited:5930
Visited last time:2019.05.08 14:36
Profile created:2015.10.23 10:27
Profile updated:2019.01.10 09:39
Similar profiles
Profile number: 962544 Inappropriate profile
Name:Dovilė
Age:31 m.
Ūgis:169 cm
Zodiac sign:Scorpio
Region:Kaunas
Status:Family, children
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (106)
Briefly about me
Character:
Moteris Skorpionas į viską žiūri labai giliai. Bando situaciją išsiaškinti, traukdama priežastis, įvykius iš pat gelmės, nes ji nemėgsta paviršutiniškumo. Tuo pačiu ji yra išdidi, lojali, išsiskirianti savo stipriu temperamentu. Kartais jos neina suprasti ir kartu su tokia moterimi tikrai nėra lengva. Ji visada giliai bando suprasti pačią save bei ją supančius žmones. Ši moteris visada tikisi kažko daugiau iš santykių. Meilė jai yra žymiai daugaiu nei vien tik emocijų demostravimas, tuo pačiu saugumas, seksualinis pasitenkinimas, gal net ir intelektualinė bičiulystė. Ji netoleruoja jokių paslapčių ar melo, bet kokiu atveju, viską lengvai išsiaiškina, nors pati visada turės kokių tai paslapčių (visi Skorpionai turi). Jei bandysite ją apgauti - nepavyks, jos akys tarsi rentgenas. Ji tenkinasi tik nuoširdžiu ir sąžiningu bendravimu. Moteris Skorpionas turi didelį užuojautos jausmą, kartais taip save pati kankindama. Niekas kitas taip negali priimti ir toleruoti žmogaus blogų sąvybių, kaip ši moteris. Ji nebijo tiek išorinio, tiek vidinio bjaurumo, nes Skorpionui tiek tamsa, tiek šviesa daro gyvenimą įdomiu. Ko ji negali pakęsti - tai veidmainystė, kai žmogus gyvena apgaudinėdamas save ir kitus. Teisingumas - tai vienintelė kalba, kurią ji supranta ir kuria pati kalba. Išdavystės ji labiausiai nekenčia, todėl labiausiai jos ir bijo. Jos gyvenimo kredo: akis už akį. Ji nemano, kad yra kerštinga, ji tik nori jums suteikti pamoką, kurios jūs esate verti išmokti, ją įskaudinę ar apgavę. Taip pat jai skaudu girdėti kritiką savo atžvilgiu iš pačių artimiausių jos žmonių.
Moteris Skorpionas dalinasi savo svajonėmis, savo skausmu, našta. Jos valia labai didelė, kaip ir jos lūkesčiai. Ji turi gilius prisiminimus: tiek gerus, tiek blogus. Jeigu ją palaikėte kada ar padrąsinote - ji to niekada nepamirš, bet jeigu ją kada apgavote ar išdavėte - ji jumis niekada nebepasitikės. Tik partneris jai gali padėti išlįsti iš savo gelmių į paviršių - jai reikia tokios jo pagalbos dėka jo supratimo, švelnumo ir meilės jai. Kai Skorpionas išlenda truputį pasimėgauti saule - tada jis aplinkiniams skleidžia savo vandens elemento dosnumą ir šilumą. Ši moteris visada yra ir atrodo paslaptinga, lengvai valdanti savo aistrą, turinti magiškos energijos, taip pat mokanti skleisti kitiems nepasitikėjimo ir baimės energiją, nes jūs niekada iki galo nežinosite kas iš tikrųjų vyksta jos viduje. Nebandykite sutraiškyti jos pasididžiavimo - ji reikalauja pagarbos. Moteris Skorpionas gyvenime turi savo kovos areną, kurioje pati nusprendžia kada parodyti savo kovos jėgą, valdomą Marso. Ji gali ginti silpnesnius, įtempta erdvė tik skatina labiau ją veikti, todėl jai puikiai tiktų dalyvauti politinėje veikloje ar dirbti medicinoje (pvz.: chirurgija, psichologija). Ji visada siekia kažką keisti, transformuoti, nes jai nepatinka harmoninga, taiki aplinka. Santykiuose jai taip pat reikia emocijų kaitos, todėl jei tikitės monotonijos, ramybės - klystate, nes, priešingu atveju, jūs jai atrodysite tiesiog neįdomus. Lengviausiai su ja sutartų vandens elemento partneris - jis ją labiausiai galėtų suprasti, leisdamasis kartu į vandens gelmes, tačiau tuo pačiu vistiek prisibijotų jos zonduojančių gilių akių, kurios visada mato per daug. Sunkiausiai su ja sutaria ugnies ir oro elementų atstovai. Bet kokiu atveju, jūsų gyvenimas su šia moterimi niekada nebus nuobodus.
Partner requirements:
Padarom, kad būtų aiškiau. Jeigu tarp mūsų kažkas įsižiebė ir aš tavimi domiuosi, reiškia tu man esi įdomus, o jeigu esi man įdomus aš prisileisiu tave arčiau. Jeigu šalia tavęs man bus jauku ir saugu tarp mūsų bus daug daugiau. Jeigu mes abu norėsim, mes būsime kartu. O dabar svarbiausia dalis: aš netapsiu bambančia tavo panele. Aš neieškosiu tavęs kiaurą dieną kaip paklaikus, lyg negalėčiau be tavęs gyventi. Tai kvaila, aš gyvenau be tavęs didesnę dalį savo gyvenimo... Bet tai nereiškia, kad nepragyvensiu su tavim dar didesnės.. Prašau pasitikėk manimi. Jeigu aš esu su tavimi, aš tavęs neišduosiu, nes jei man reikėtų kitų, aš nebūčiau su tavim. Aš labai vertinau savo laisvę, todėl jeigu iškeičiau ją į tave, reiškias tu man esi labai svarbus.. Tik jokiu būdu neuždaryk manęs į narvą, nes aš mirsiu, be dramatizmų mirs mano aistra gyvenimui ir aš tapsiu pikta bobše su bigudukais agresyviai lyginanti tavo marškinius.
Taip, yra keli draugai vyrai mano gyvenime, ir jie man labai svarbūs, nes būtent jie, kai nebuvo tavęs, saugojo mane. Jeigu jie norėtų iš manęs daugiau, nei nori paprasti draugai, jų seniai nebebūtų mano gyvenime. Gal aš nelakstysiu tau iš paskos ir nerinksiu tavo kojinių, bet būtent aš būsiu šalia tavęs, kai tau bus sunku ir būtent aš padėsiu priimant sunkius sprendimus. Aš nebūsiu tavo antra mama, bet būsiu tavo priežastis tobulėti. Mes tai darysime kartu, vienas kitą papildydami. Aš būsiu tavo ramstis, tu būsi mano siena. Šalia tavęs aš būsiu silpna, nes gerbiu tavo stiprybę, o kai tavęs nebus šalia, aš būsiu ,atvirkščiai, labai stipri moteris, nes žinau, kad tu visada mane saugosi. Už savo namų sienos jokie vėjai nebaisūs..Dabar pasakyk man, ar nėra viskas paprasčiau nei atrodo? Viskas priklauso nuo tavęs, kokios moters šalia savęs tau reikia. Prisimink, vyro moteris atspindi aplinkiniams jo vertybes. Dabar viskas priklauso nuo tavęs, ko tau reikia tavo gyvenime: partnerės, žengiančios tvirtu žingsiu per gyvenimą šalia tavęs, ar vergės šliaužiančios tau iš paskos.
Hobby, interests:
Aš pati sau hobis :::001
Book, movie:
Knygų iš esmės neskaitau, nebent jau labai geri komentarai užkabina :::001
Filmai galima sakyti visi :::001 nors... išskirčiau siaubo :::001
Music:
Turbūt Pop :::001
Sports activity:
Šokiai
Life credo:
Tai kas mūsų nenužudo - padaro stipresniais :::001
Most funny adventure:
Visas mano gyvenimas tai didelis ir juokingas nuotykis, nors esu labai rimtas žmogus :::034
Something more:
Aš viena. Bet ne vieniša. Turiu tiek daug – savo norus ir įsitikinimus, savo mąstymą, savo galimybę pačiai priimti sprendimus ir elgtis taip kaip noriu. Turiu savo vertybes, kurių niekas niekada negalės iš manęs atimti. Nes tai mano viduje, tai nepaimama, nepametama, neatiduodama. Dar turiu tikėjimą, kad yra du vienas kitam skirti žmonės, ir jie visada susitinka, gal ne 20-ies, gal ne 30-ies metų, gal vėliau, bet susitinka…Man patinka vaikščioti parke, stebėti žmones, ir galvoti, kad kada nors ir aš eisiu ne viena, kažkas laikys mano ranką savo delne, šiltame ir saugiame…Man patinka stebėti anksti ryte tekančią saulę ir galvoti, kad prasidedanti diena bus kažkuo ypatinga, kitokia…Man patinka stebėti saulėlydį ir įsivaizduoti, kad kažkur, toli ar arti, kitas žmogus taip pat palydi nusileidžiančią saulę ir jo svajonės tokios kaip mano…
Aš viena. Bet turiu labai daug. Ir noriu tuo dalintis…su žmogumi, kuris ieško kelio pas mane...
Profile information
Name:Dovilė
Nickname:EsuAš
Age:31 m.
Gimimo diena:1987.11.21
Zodiac sign:Scorpio
Region:Kaunas
Status:Family, children
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Higher education
Now:Working
Height:169 cm
Weight:35 kg
Body type:Heavy
Eyes:Brown
Hair:Red, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Friends All friends (10)
Profile comments
2015.12.19 15:58Ignas
zavi panele  :::028